تبلیغات
کـوچـه پـشـتی

Wellcome

تاریخ:  

مدیر سایت: وحیـد

ماشین سنگین سیزده به در با ماشین پراید
پازل سیب دو رنگ بیلیارد 1 نفری
شطرنج علیه کامپیوتر آسان منچ آنلاین

این بازی ها بروز ترین باززی های آنلاین روز با قرار دادن این کدها در وب خود کاربارن لحظات خوبی در وب شما  بگذزانند.

<<برای دریافت ومشاهده کد به ادامه مطلب بروید>>

سبزه های عید روی ماشین پراید رو به پایان مسیر سالم برسانید
بـــرای حرکت دادن پراید از کلید های بالا و پایین استفاده کنید!

این پل را پل شاهی و بابا رکن الدین و شیراز و حسن آباد هم نامیده‌اند و از بناهای شاه عباس دوم صفوی است که در سال ۱۰۶۰ هجری بنا شده‌است. درازای پل ۱۳۳ متر و پهنای آن ۱۲ متر است. این پل را به نامهای دیگری نیز خوانده‌اند ولی به سبب قرار گرفتن در محله خواجو به پل خواجو بنام است.

بدلکاری به کارهای نمایشی خطرناکی که شخص ورزیده‌ای در فیلمها و نماهنگ‌ها بجای هنرپیشه اصلی انجام می‌دهد می‌گویند.بدلکاری شامل کارهایی مانند پریدن از دیوار، هواپیما و جز اینها، بازی کردن نقش کسی که در بدنش در حال سوختن است، نمایشهای ورزش رزمی و غیره می‌شود. پیش از بوجود آمدن جلوه‌های ویژهٔ رایانه‌ای راهی بجز استفاده از افراد واقعی برای فیلمبرداری چنین صحنه‌هایی وجود نداشت. کسی که پیشه اش بدلکاری است، بدلکار نام دارد.

بازی پازل میوه های خوش رنگ.
برای کامل کردن پازل از ماوس استفاده کنید
پازل ساز آنلاین به شما این امکان را میدهد که در کم از 2 ثانیه, از تصویر خود یک پازل بسازید, و از کامل کردن پازل عکس خود لذت ببرید! با پازل ساز عکس ها و تصاویر زیبای خدتون رو بدون دردسر, آنلاین و رایگان به بازی پازل جالب تبدیل کنید و ساعت ها پای کامپیوتر خود مشغول مرتب کردن و چیدن پازل ساخت خدتان باشید! پازل ساز برای کودکان! شما میتوانید تصویر مورد را انتخاب و از کودک خود بخواهید که پازل را کامل کند! براحتی پازل بسازید! از 10 قطعه تا 100 قطعه! پازل 100 قطعه ای آنلاین از تصاویر موجود در کامپیوتر خود پازل بسازید! آنلاین سریع و رایگان از چیدن پازل لذت ببرید و اوقات فراغت خود را با بازی پازل پر کنید. با پازل ساز آنلاین زیباترین پازل های دنیا را بسازید!

در بازی بیلیارد 1 نفری حریف شما زمان میباشد. شما باید در کوتاه ترین زمان ممکن همه توپ ها را وارد حفره ها کنید.
برای ضربه زدن به توپ ها ابتدا روی میز کلیک کنید و به همان شکل ماوس را عقب بکشید و سپس رها کنید.

هدف این بازی رساندن هر 4 مهره به خانه وسط صفحه میباشد. برای وارد کردن مهره ها باید عدد 6 یا 1 آورده باشید. در مسیر بازی میتونید مهره های حریف رو بزنید و آنها از مسیر خارج کنید. یا اینکه از روی آنها عبور کنید.
پس از بارگذاری کامل بازی بر روی دکمه START برای شروع بازی کلیک کنید.

بازی شطرنج آسان برای تمرین و تقویت شطرنج تازه کار. با کامپیوتر شطرنج بازی کنید! دارای سه سطح مختلف. مناسب برای افرادی که بتازگی شروع به یادگیری بازی شطرنج.
برای حرکت مهره های شطرنج از ماوس استفاده کنید.

 
بازی بسیار ساده در حد دمو. جمع کردن مکعب های طلایی.
از کلید چپ و راست استفاده کنید

مطالب سایت


 

امکانات سایت: پیوندها، روزانه ها، آمار سایت و ...

   

امکانات سایت


درباره سایت

 

سلام به همه دوستان من وحید هستم بچه تبریز نزدیک به 5 ساله است که با وبلاگ نویسی و 2 سالی هم است که با سایت نویسی آشنا شدم عاشق گرافیک هستم.

دوستان عزیز سایت شخصی خودم در حال طراحی است

 

درباره سایت