تبلیغات
کـوچـه پـشـتی

Wellcome

تاریخ:  

مدیر سایت: وحیـد


معرفی 7 شبکه اجتماعی ایرانی با تحیلی کوتاه
سلام دوستان در این پست به معرفی میکرو وبلاگ ها بهتر است بگیم شبکه های اجتماعی ایرانی با موضوعات مختلف آشنا کنم و کمی هم تحلیل در مورد این شبکه ها داشته باشم شما هم با شبکه های اجتماعی آشنای دارید پس همین توضیح بس است که محیطی است که با عضویت در آن می توان فایل ، عکس و نظرات خود را با دیگر کاربران در گروه ها ساخته شده و گروه دوستی که خودمان داریم میشه اشترک گذاری کرد.

شبکه های اجتماعی زیادی در جهان وجود دارد که معروفترین آنها "فیسبوک ، تویتر ، گوگل پلاس  ، مای اسپیس و خیلی های دیگر" است ولی در خود کشور ما شبکه های اجتماعی بعد از وبلاگ نویسی توانست جای گاه خوبی برای خود دست کند ولی این شبکه های اجتماعی رفته رفته به یک معضل اجتماعی تبدیل شده و ساخت شبکه های اجتماعی به افراط کشیده شده و شبکه های اجتماعی با موضوعات دینی و مذهبی ، تفریحی و سرگرمی ، ورزشی ، عمومی ، مجله و خیلی های دیگر به وجود آمده که چندی از آنها را براتان در ادامه مطلب معرفی خواهم کرد...


بزودی چندی دیگر است شبکه های اجتماعی معرفی خواهند شد. و نحوه ساخت یک شبکه اجتماعیاز اولین شبکه های اجتماعی که می توان گفت بنیان گذار این حرکت در ایران بوداند همان طوری که خودتان هم حدس زدید شبکه اجتماعی کلوب و گوهر دشت می باشد و بعد از آن شبکه های اجتماعی فیس نما ، دنبالر ، فیس بوک ایرانی ، توییتر فارسی و خیلی های دیگر و شبکه های اجتماعی مذهبی مانند افسران و تبیان و خیلی های دیگر...شبکه اجتماعی کلوب دات کام

آدرس شبکه: www.cloob.com     لوگوی شبکه:


درباره کلوب دات کام

در دنیای امروز وجود ارتباط و تبادل افکار، نظریات، دانش و اطلاعات از جمله نیازهای انکار ناپذیر انسانها می باشد.
توسعه و فراگیری روزافزون اینترنت به واسطه همین نیاز شکل گرفته است بطوریکه جوامع بشری بدون دسترسی به فضای اینترنت عملا با مشکلات عدیده ارتباطی و اطلاعاتی مواجه خواهند بود.
سایت اینترنتی کلوب دات کام در تاریخ یکم دی ماه 1383 برپایه نیازهای امروزی کاربران اینترنتی ایرانی راه اندازی شد. تا به عنوان سایتی برای ارتباط ایرانیان و فارسی زبانان جهان بتواند بستری جهت تبادل اطلاعات ، نیازها ، کالا و خدمات ، آشنا شدن با همکاران ، دوستان قدیمی و ... بوجود آورد.
از دیگر اهداف سایت معرفی امکانات و قابلیت های موجود و انطباق آنها با مشکلات و نیازهای مطرح ایرانیان می باشد تا از این رهگذر با اقل هزینه ممکن خدمات و اطلاعات درخواستی در اختیار متقاضیان قرار گرفته و موجبات افزایش بهره وری و کارایی را در سطح اجتماع فراهم نماید.
امید است این سایت بتواند تا ضمن اعتلای افکار و فرهنگ عمومی ، زمینه ساز رشد و ترقی جامعه ایرانی در سراسر دنیا گردد.
شبکه اجتماعی گوهر دشت
آدرس شبکه اجتماعی: www.gohardashtvip.com     لوگوی شبکه:


درباره گوهر دشت

این شکه اجتماعی در اولین فیلتر بود که به تازه گی رفع فیلتر شده و به عنوان یک شبکه اجتماعی بین الملی می توان یاد کرد و این شبکه به چندین زبان فعالیت میکند... اطلاعات زیادی در دسترس نمی باشد.شبکه اجتماعی فیس نما


آدرس شبکه: www.facenama.com    لوگوی شبکه:


درباره فیس نما

مدت زیادی از بوجود آمدن شبکه اجتماعی فیس نما نمی گذرد. فیسنما رشد نمایی زیادی داشته و به سرعت به یکی از سایت های پربازدید ایران تبدیل شده است. رشد فیسنما کاملا غیرعادی و خارج از روال رشد سایت های اینترنتی است که البته یکی از علل آن وجود تبلیغات بازشونده در سایت های پربازدید ایران است. در حال حاضر فیسنما رتبه 10 الکسا ایران را داراست که این موضوع نشان از بازدید بسیار بالای این سایت دارد.

شبکه اجتماعی افسران


آدرس شبکه: www.afsaran.ir    لوگوی شبکه:


درباره افسران

نام «شبکه‌های خبری‌ـ‌اجتماعی» در فضای وب با نگرش توجه بیشتر به مخاطب به میدان آمد و با ارزش‌گذاری اخبار و محتواهای گوناگون توسط مخاطبین راه‌اندازی شد. ایده‌پردازان شبکه‌های خبری‌ـ‌اجتماعی بر این باور بودند که دیگر زمانه‌ای که شورای سردبیری در روزنامه‌ها، تیترها و محتواهای روزنامه‌ها را انتخاب کنند به سر آمده و اکنون این مخاطب است که می‌تواند در این فرآیند نقش تأثیرگذاری ایفا کند. افسران نیز برای احترام بیشتر به مخاطب تصمیم گرفت «شبکه خبری‌ـ‌اجتماعی افسران» را راه‌اندازی کند، با این تفاوت که این شبکه با نوآوری‌های بسیاری نسبت به دیگر شبکه‌ها همراه است که به مرور و با توجه به نیاز مخاطبان به آن افزوده می‌شود؛ نوآوری‌هایی که بر مبنای فرهنگ ایرانی‌ـ‌اسلامی شکل گرفته است.

شبکه اجتماعی دنبالر


آدرس شبکه: www.donbaler.com    لوگوی شبکه:


درباره دنبالر

دنبالر یک میکروبلاگ متمایز اجتماعی‌ست. در دنبالر هر کاربر قادر به فرستادن یک پست با طول 1000 کاراکتر و یک دیدگاه به طول 2000 کاراکتر می‌باشد که امکان پیوست تصویر، ویدئو، لینک و فایل در آن فراهم شده است. کاربران قادر به دنبال کردن ِ یکدیگر هستند تا افکار، نظرات، اخبار و ارسالهای مورد علاقه‌ی خویش را با سایرین به اشتراک بگذارند و یا به فعالیت در گروه‌های خصوصی (یا شخصی) و عمومی بپردازند. لازم است بدانید دنبالر از "دنباله رو" برگرفته شده و این امکان را به کاربران میدهد که توسط هر وسیله‌ی متصل به اینترنت از جمله کامپیوتر شخصی، تبلت، لپ‌تاپ، تلفن همراه از بروزرسانی‌ها مطلع شده و اقدام به بروزرسانی صفحه‌ی شخصی خود نماید ؛ تا جایی که این قابلیت را از طریق سرویس پیامک هم فراهم ساخته است.
شبکه اجتماعی فارس توییتر

آدرس شبکه: www.farstwitter.ir     لوگوی شبکه: تو*ییتر فارسی


درباره فارس توییتر

فارس توییتر یک شبکه اجتماعی ِ قدرتمند ِ مبتنی بر وب است که کاربران آن می‌توانند یک ارسال با طول 500 کاراکتر بهمراه تصویر، ویدئو، لینک و فایل داشته و با دنبال کردن کاربران، افکار و نظرات خود را با سایرین به اشتراک بگذارند. گروه‌ها، کارمندان، همکاران و انجمن‌ها با ایجاد یک شبکه اختصاصی قادر به ارتباط با یکدیگر بوده و به کمک تکنولوژی آر‌اِس‌اِس می‌توانند تازه ترین‌های سایت را پیگیری نمایند. فارس توییتر توسط هر وسیله‌ی متصل به اینترنت از جمله تلفن همراه دنبال‌پذیر است!شبکه اجتماعی کوکجا

آدرس شبکه: www.kookoja.com     لوگوی شبکه: 


درباره کوکجا

‎مجموعه وب سایت‌های کوکجا، نتیجه چند سال زحمتِ بی‌وقفه‌ی ما برای بوجود آوردن امکاناتی جدید و فضایی سالم برای کاربران اینترنت در ایران است. در طول 5 سال گذشته، شرکت پیام‌پیک‌صدرا (با نام تجاری ثبت شده: پارس پیک) نوآوری‌های زیادی را در بخشِ بازی‌های آنلاین، شبکه‌های اجتماعی و سایت‌های پربیننده برای کاربران ایرانی به ارمغان آورده است.

‎در کوکجا، تعامل و نشر اندیشه هر فرد، در محوریت قرار دارد. این بدان معناست که هر کاربری میتواند از روی ایده‌ها، اندیشه ها، و یا هر موضوعی که به آن علاقه دارد، یک مجله ی زیبای آنلاین درست کند و آن را برای کاربران کوکجا و یا حتی کل کاربران اینترنت به اشتراک بگذارد.
تمامی حقوق این پست محفوظ و با تحقیق بر روی تمام شبکه صورت گرفته شده و منبع تمام توضیحات از خود شبکه های اجتماعی یا تحلیل کاربران شبکه ها بود است.


بزودی چندی دیگر است شبکه های اجتماعی معرفی خواهند شد. و نحوه ساخت یک شبکه اجتماعی


مطالب سایت


 

امکانات سایت: پیوندها، روزانه ها، آمار سایت و ...

   

امکانات سایت


درباره سایت

 

سلام به همه دوستان من وحید هستم بچه تبریز نزدیک به 5 ساله است که با وبلاگ نویسی و 2 سالی هم است که با سایت نویسی آشنا شدم عاشق گرافیک هستم.

دوستان عزیز سایت شخصی خودم در حال طراحی است

 

درباره سایت